KONFORLU SÜRÜŞ İÇİN TASARLANDI

Kelimenin tam anlamıyla macera tutkusuyla üretilen V85 TT, her türlü yol koşulunun üstesinden gelmek için tasarlandı. Yeni Euro 5 motoru ile, olağanüstü bir konfor seviyesi ve Moto Guzzi’nin büyük mirasını birleştiren bu motosiklet, partiye stil, işlevsellik, sağlamlık ve olağanüstü performans getirdi.

MACERAYA HAZIR

V85 TT, sade ve işlevsel tarzı ile, en sıradan günlük gezileri bile bir maceraya dönüştürüyor. Temiz, ince hatları Mandello kartalının gururunu ve sevincini sergiliyor. Bu 853cc motosiklet, 5000 rpm'de 82Nm'lik etkileyici bir tork ile maksimum 76 beygir gücü sunuyor. OHV dağıtımlı ve silindir başına iki valfli enine 90° V ikiz hava soğutmalı motora, 23 litrelik rekor kapasiteye sahip ikonik yakıt deposunu eklediğinizde ve önünüzde kesintisiz neredeyse 400 kilometrelik heyecan verici bir macera oluyor.

RAHAT SÜRÜŞ

Koltuk konumu ve ergonomisi, uzun yol veya arazi gezintisi sırasında görüşü optimize etmek üzere dikkatle tasarlandı. 830 mm'lik ayakta durma yüksekliği ve kompakt gövde altı, ayaklarınızın yere rahatça temas edebileceği anlamına geliyor.

HER TÜRLÜ MANZARAYA HAZIR

V85 TT, el korumaları, yüksek ön çamurluk ve susturuculu egzoz gibi önemli bir dizi off-road özelliği ile birlikte gelir. Aynı zamanda, Moto Guzzi kartalı silüetinde DRL'li çarpıcı bir çift ön far ile tam LED aydınlatmaya sahipken, arkada LED lamba, bu motosikletin her ortamda fark edilmesini sağlıyor.

GALERİ


V85’in DİĞER VERSİYONLARINI KEŞFET

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü

Şuan Test aracı bulunmamaktadır.