100 Yılın Moto Guzzi’si

V85 TT Centenario, 100 yıl öncesine dayanan bir rüyanın kutlamasıdır. Onlarca yıldır yarışan binlerce motosikleti ve motosikleti harekete geçiren macera ve özgürlük arzusunu bünyesinde barındıran bu motosiklet, ikonik “Otto cilindri” veya “Sekiz silindir”in renklerini ve sembollerini spor detaylarla yola çıkarıyor.

Mat yeşil ön çamurluğa ve yan panellere, mat gri yakıt deposuna ve kahverengi dolgulu seleye hızlıca bir göz attığınızda, özel bir modelle karşı karşıya olduğunuzu anlayacaksınız. Ön çamurluk üzerinde bulunan 100. Yıl rozeti ve altın kaplama efsanevi Mandello kartalının silüeti ile, her gün yüzyılın motosikletine binmenin keyfini yaşayacaksınız.

100. YIL İÇİN ÜRETİLDİ

Mandello del Lario'daki seçkin tasarımcı ekibi, “100 yıllık olağanüstü heyecan ve duyguların kutlanması” için bu özel model tasarlamaya başladı. Sonuç, sürücülerin maceraya olan tutkusunu perçinlemek için tasarlanmış, her ayrıntısında saf Moto Guzzi ruhuyla dolup taşan bir motosiklet olan V85 TT Centenario yaratıldı.

GEÇMİŞE YOLCULUK

Sade çizgileri ve ön çamurluktaki özel 100. yıl logosu, cömert gri yakıt deposu ve rahat dolgulu kahverengi selesi gibi zarif, seçkin detaylar, bu versiyonun öne çıkan özelliklerinden sadece bir kaçı. Her şeyi uygun şekilde taçlandıran, mat yeşil yan panelleri ve ön çamurluğu gururla süsleyen özel altın kaplama versiyonundaki saygıdeğer Mandello kartalı, geçmişin efsanevi “Sekiz silindiri”ne otantik bir saygı duruşu sunuyor.

100 YILLIK TECRÜBENİN SONUCU: İNOVASYON

Moto Guzzi yaklaşımında sürekli yenilik her zaman önde olmuştur. Efsanevi hava soğutmalı enine 853 cc V ikiz Euro 5 uyumlu motoru sergileyen V85 TT Centenario istisna değildir. Kalplerin her zamankinden daha hızlı atmasını sağlamak için yeniden tasarlanan bu motor, şimdi 5000 rpm'de güçlü bir maksimum 76 beygir gücü ve 85 Nm'lik baş döndürücü maksimum tork sunuyor.

GALERİ


V85’in DİĞER VERSİYONLARINI KEŞFET

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü

Şuan Test aracı bulunmamaktadır.