500.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Haziran ayı yasal metni okumak için tıklayın.

SONU OLMAYAN YOLCULUK

Yeniden doğdu ve dünyayı keşfetmeye hazır. Bir Moto Guzzi efsanesi Stelvio, benzersiz tarzı ve sürüş deneyiminizi iyileştirmek için geliştirmiş teknolojik özellikleriyle yola çıkıyor. Adını İtalyan Alplerindeki meşhur Stelvio Geçidi’nden alan Moto Guzzi Stelvio, uzun yolda kendi macerasını yaratmak isteyen motosiklet sürücülerinin keşfetme heyecanını genlerinde taşıyor.

Stelvio, zamansız bir tasarım estetiğini son teknoloji ekipmanlarla kusursuz bir şekilde bir araya getiriyor. Viraj ABS’si, çekiş kontrolü, tam LED aydınlatmalar ve kişiselleştirilebilir beş sürüş modu Stelvio’nun sahip olduğu teknolojik özelliklerden sadece birkaçı. Bu özelliklerin yanında Stelvio, opsiyonel olarak 4D radar görüntüleme teknolojisini kullanan PFF Rider Assistance Solution® seçeneğini de sunuyor.

Stelvio’nun her bir detayındaki incelik, onun bir Moto Guzzi olduğunu hissettiriyor. İkonik “kompakt blok” V-Twin motoru, tek salmalı arka maşası ve kartal şeklindeki gündüz aydınlatmasıyla Stelvio, tam bir Moto Guzzi.

Yeni Stelvio her sürüşün ufkunuzu genişleten bir maceraya dönüşmesi için tasarlandı. 21 litrelik yakıt deposu 400 kilometrenin ötesinde bir menzil sunarken elektronik bir şekilde ayarlanabilir rüzgâr siperliği seyir esnasına değişen hava koşullarından sizi koruyor. Tubeless lastiklerin kullanıldığı tel jantlı tekerlekler ise, Stelvio’nun çok yönlülüğünün bir göstergesi.

Saf Bir Duygu

Göz alıcı bir tasarım ve kulaklarınızda yankılanan heyecan verici bir ses. Stelvio’nun selesine her oturuşunuzda yolculuğun özgür ruhunu içinizde hissedeceksiniz. Yolda olmanın benzersiz keyfini Stelvio ile sonuna kadar yaşayacaksınız.

Kalabalık Şehirlerden Keşfedilmemiş Topraklara

Farklı maceralarda ufkunuzu genişletmenin tam zamanı. Yolun bittiği yerde Stelvio için macera başlıyor.

Arazi modu dâhil beş sürüş moduna sahip olan yeni Stelvio önde 19”, arkada 17” tel jantlı tubeles lastikleriyle maceraya hazır. Güvenlik ve konforun odak noktasına alındığı tasarımı ve rüzgâr tünelinde geliştirilen aerodinamik özellikleriyle yeni Stelvio, mükemmel bir yol arkadaşı.

Daha Güvenli Bir Sürüş İçin 4D Radar Teknolojisi

PFF Rider Assistance Solution®

Stelvio, PFF Rider Assistance Solution® teknolojisi opsiyonunu sunan ilk Moto Guzzi. Bu inovatif çözüm, 2015 yılında Boston’da kurulan Piaggio Fast Forward tarafından geliştirildi.

Geleneksel yöntemlerin aksine 4D radar görüntüleme sistemini kullanan bu teknoloji, oldukça geniş bir görüntüleme alanına sahip. Bu teknoloji sayesinde motosikletin çevresi, ışıklandırma şartlarından bağımsız bir şekilde görüntülenebiliyor.

Ön ve arkada yer alan PFF Rider Assistance Solution® cihazları, güvenliği artırıyor ve daha iyi bir sürüş deneyimi sunuyor.

FCW

Forward Collision Warning (Ön Çarpışma Uyarısı)

Çarpışma potansiyeli olan nesneleri ve diğer araçları tespit etmek için ön radarı kullanır ve bunları motosikletin gösterge panelinde sinyaller aracılığıyla işaretler.

FCC

Following Cruise Control (Takip Hız Sabitleyici)

Yoldaki araçların durumuna göre motor freniyle müdahale ederek hız sabitleme sisteminin verimliliğini artırır.

BLIS

Blind Spot Information System (Kör Nokta Bilgi Sistemi)

Dikiz aynalarındaki uyarılarla 30 metre içinde kör noktanızda kalan araçlardan haberdar olmanızı sağlar.

LCA

Lane Change Assist (Şerit Değiştirme Yardımı)

Daha güvenli bir şekilde şerit değiştirebilmeniz için yandan ve arkadan gelen araçların pozisyonlarını değerlendirerek olası bir çarpışma durumunda sizi dikiz aynaları aracılığıyla uyarır.

Motor

Yeni Stelvio, şaft aktarmalı Euro5+ standartlarında “kompakt blok” V-Twin motordan güç alıyor. 8.700 dev/dk'da 115 beygir maksimum güç ve 6.750 dev/dk'da 105 Nm azami tork sağlayan 1.042 cc'lik motor, düşük devirlerde bile yüksek itiş kuvveti sağlayarak en zorlu yol koşullarında bile kolaylıkla ilerlemenizi sağlıyor.

Şasi

Yeni Stelvio, maksimum düzeyde kontrol için tasarlandı. Kalbindeki boru tipi çelik şasi çeviklikle stabilite arasında mükemmel bir denge oluşturarak motosikletin kontrolünü kolaylaştırıyor. Yeterli desteği sağlayan sele ve ayarlanabilir alüminyum gidon sayesinde konforlu bir sürüşe sahip olan yeni Stelvio, yol koşullarında rahat, off-road koşullarda ise sportif bir sürüşe sahip.

Süspansiyon ve Frenler

Brembo süspansiyon ve fren sistem dinamizmden ödün vermeyen bir kontrol sunuyor. Hidrolik olarak ön yükleme ve sekme ayarı yapılabilen 46 mm çapındaki ön çatal, 170 mm çalışma aralığına sahip. Arkada yer alan tekli amortisörün de ön yükleme ayarı yapılabiliyor. Bu sayede her türlü yolda ve yükte mükemmel yol tutuşu ve konfor elde ediliyor.

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü