150.000 TL'ye kadar 12 ay %1,99 faizli banka kredisi yada 400.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 8 taksit!
Üstelik 50.000 TL takas desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Şubat ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Geleceğe Yolculuk

Moto Guzzi; konfor, ileri teknoloji ve saf sürüş keyfi sunan V100 Mandello ile motosiklette inovasyonun geleceğe açılan kapılarını aralıyor.

Dört Sürüş Modu

Yolculuklarınızı daha güvenli ve keyifli hale getirmek için V100 Mandello dört sürüş moduna sahip. Ride by wire gaz kontrolü ve Öhlins Smart EC 2.0 yarı aktif süspansiyonlar bu sürüş modlarına entegre çalışıyor. Motosikletin yatma açısına göre fren karakterini ayarlayan viraj ABS’si sayesinde bol virajlı yollarda daha güvendesiniz.

Gelişmiş Elektronik Donanımlar

V100 Mandello’nun 5” renkli TFT ekranı sayesinde kontrol sizde. Moto Guzzi MIA sistemiyle de cep telefonunuzu Bluetooth ile motosikletinize bağlayarak sürüş keyfinizi artırabilirsiniz. Sürüş modları arasında kolaylıkla geçiş yapabilir ya da kendi isteklerinize göre yaptığınız kişisel ayarlarla yolunuza devam edebilirsiniz.

Adaptif Aerodinamik

Rüzgâr tünelinde geçirilen 200 saatin sonunda mükemmel hale getirilen V100 Mandello’nun aerodinamik özellikleri, başka bir motosiklette karşılaşamayacağınız türden. Sürüş modunuza, hızınıza ve kişisel tercihlerinize göre adapte olan aerodinamik özellikleriyle V100 Mandello, her zaman stabil bir şekilde yoluna devam ediyor.

Motor

V100 Mandello, Moto Guzzi’nin geleneksel şaft aktarmalı 90° enine V motoruna sahip. Ancak bu sefer bu motor daha kompakt bir yapıya sahip ve sıvı soğutmalı. 1042cc hacme sahip olan bu motor 6750 devirde 115 beygir güç ve 105 Nm tork üretiyor. Islak karterli yağlama sistemi ve ıslak kavrama motorun karakterini tamamlayan özelliklerden.

6750 devirde 115 beygir güç ve 105 Nm tork üreten motor düşük hızlarda bile yüksek performansa sahip. Yukarı ve aşağı yönde çalışan QuickShifter ise çok daha seri bir şekilde vites değiştirmenizi sağlıyor. Bu iki özelliğin birleşimi sayesinde daha az vites değiştirerek stabil bir şekilde ilerlemeniz ya da seri vites geçişleriyle saha yüksek performanslı bir sürüş yapmanız mümkün.

V100 Mandello’nun dengeli şasi tasarımı motosikletin olduğundan daha hafif hissedilmesini sağlıyor. Motosikletin kontrolünü kolaylaştıran bu şasi tasarımıyla daha dengeli ve daha kontrollü bir sürüş deneyimi sizi bekliyor.

“S” versiyonunda standart olarak gelen Öhlins Smart EC 2.0 yarı aktif süspansiyon V100 Mandello’nun sürüş modlarına entegre bir şekilde çalışıyor. Her yol ve hava koşulunda maksimum yol tutuşu ve konforu sağlayan bu süspansiyonlarla virajlarda da uzayıp giden yollarda da güvendesiniz.

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü