500.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Haziran ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Özgün Moto Guzzi DNA’sı

İlk modelinin piyasaya sürülmesinden yarım yüzyıldan fazla bir süre sonra Moto Guzzi, klasik stil ve modern teknolojinin mükemmel karışımı için V7'nin hikayesini, daha fazla performans ve konfor ile yeniden yazdı.

Yeni V7 her zamankinden daha hızlı, daha konforlu ve daha donanımlı. Tüm bunların yanında; ayırt edici karakteri ve tipik Moto Guzzi özgünlüğü değişmeden kalıyor.

TASARIM

Şık yeni yan paneller, daha kısa arka çamurluk ve yeni egzoz sistemi baştan çıkarıcı bir siluet oluşturmak için bir araya geldi. Performans tarafında, Moto Guzzi'nin en çok satan modelinin ünlü yol tutuşu her zamanki gibi kusursuz olurken, stabiliteyi ve konforu artırmak için tasarlanmış bir dizi yeni özellikle birlikte donatıldı.

FULL LED FARLAR

Moto Guzzi V7 Stone, Guzzi kartalı ana hatlarında DRL'li ön far dahil olmak üzere yeni tam LED farlarla birlikte gelirken, yeni LCD tek yüzlü dairesel tamamen dijital gösterge paneli, motosikletin şık ve çağdaş stiliyle tamamen uyumludur.

MOTOR

Maksimum güç, 6200 rpm'de 52 beygir gücünden, 6800 rpm'de 65 beygir gücüne çıkıyor. Ayrıca torkta 4250 dev/dak'da 60 Nm’den, 5000 dev/dak'da etkileyici 73 Nm'ye kadar artış sağlanıyor.

TEKERLEKLER

Yeni spor alüminyum jantlar, 150/70 daha geniş bir lastik kesitine sahip arka kısım ile V7 Stone'u süslüyor.

Yeni Moto Guzzi motoru

Enine 90 derecelik V motoru uzun zamandır Moto Guzzi'nin ayırt edici özelliklerinden birisi olmuştur ve bu V7’de de istisna değildir.V7 geliştirilmiş performansı, verimliliği ve güvenilirliği ile sürüş keyfini tamamen yeni bir düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Şimdiye kadar üretilmiş en yeni ve en gelişmiş ürünlerden bahsediyoruz.

Etki için tasarlandı

V7 ikonlaşmış tasarımı ve ayırt edici kimliği ile motosiklet tarihinin bir parçasıdır, ancak Mandello'dan çıkan bu son model, tasarım açısından onu bir adım daha ileriye taşıyor. Yeni egzoz boruları ile daha güçlü bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Arkaya doğru hem üniversal mafsallı şanzıman hem de tekerlekleri büyüterek eşsiz bir görünüş sağlıyoruz.

Her zamankinden daha rahat

Yeni daha uzun mesafeli ikiz amortisörler, iki katmanlı sele ve güncellenmiş sürücü ayak destekleri ile daha konforlu bir sürüş deneyimi sizleri bekliyor.

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü