500.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Haziran ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Her İki Dünyanın En İyisi

Hem uzun yolda hem de performans sürüşlerinde sınırları zorlayan V100 Mandello S, standart versiyona göre daha kapsamlı bir donanım paketine sahip. Moto Guzzi’nin geleneklere bağlı yenilikçi ruhuyla tasarlanan V100 Mandello S, saf sürüş tecrübesini yaşamanızı sağlayacak.

V100 Mandello S, güçlü bir motoru dengeli bir şasi ve etkili bir süspansiyon sistemiyle birleştirerek heyecan verici olduğu kadar güvenli bir sürüş deneyimi sunuyor. V100 Mandello S’in sürüş modlarına entegre bir şekilde çalışan yarı aktif Öhlins Smart EC2.0 süspansiyonları hem uzun yolda hem de hızlı virajlarda maksimum güvenlik ve konforu sağlıyor.

V100 Mandello S, her türlü yol koşulunda konforlu bir şekilde ilerlemenizi sağlayacak donanımlara sahip. İki yönlü QuickShifter ile vites geçişlerini çok daha seri bir şekilde yapabilir, “S” versiyonunda standart olan elcik ısıtmalarla soğuk havalarda da rahat bir şekilde yol alabilirsiniz.

Bağlanabilirlik özellikleri sayesinde V100 Mandello S, yolcuklarınızın çok daha konforlu hale gelmesini sağlıyor. Moto Guzzi MIA sistemi sayesinde telefonunuzu motosikletinizin ekranına bağlayabilir, bu sayede gelen aramaları ve müzik listelerinizi gidondan elinizi çekmeden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

GALERİ


V100’ÜN DİĞER VERSİYONLARINI KEŞFET

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü