500.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Haziran ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Yolculuğun Sportif Hali

V100 Mandello uzun yolda bir touring motosikletin konforunu ve bir roadster’ın performansını aynı anda mükemmel bir şekilde yaşamanızı sağlıyor. Geleneksel Moto Guzzi karakterini koruyan ancak yenilenerek daha kompakt hale getirilen 90° enine V motor bloğundan güç alan V100 Mandello, virajlarda heyecanı güvenli bir şekilde yaşamanızı, uzun yolda da hem sizin hem de yolcunuzun konforlu bir şekilde yol almanızı sağlayacak.

V100 Mandello uzun yolda ir touring motosikletin konforunu ve bir roadster’ın performansını aynı anda mükemmel bir şekilde yaşamanızı sağlıyor. Geleneksel Moto Guzzi karakterini koruyan ancak yenilenerek daha kompakt hale getirilen 90° enine V motor bloğundan güç alan V100 Mandello, virajlarda heyecanı güvenli bir şekilde yaşamanızı, uzun yolda da hem sizin hem de yolcunuzun konforlu bir şekilde yol almanızı sağlayacak.

Uzayıp giden yollarda tek başınıza ya da yolcunuzla birlikte konforlu bir şekilde motosikletin özgürlüğünü hissetmeniz için ihtiyacınız olan her şey, V100 Mandello’da.

Ergonomik bir şekilde tasarlanmış sürüş pozisyonu sayesinde V100 Mandello hem sürücü hem de yolcu için konforlu bir yolculuk sunuyor. Hız sabitleyici ve yolcunun rahatlıkla erişebileceği alanlara konumlandırılmış yolcu tutacaklarıyla V100 Mandello ile uzun yollar çok daha konforlu.

GALERİ


V100’ÜN DİĞER VERSİYONLARINI KEŞFET

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü