Yeni Moto Guzzi V85 Ailesi

Otantik bir çekiciliği macera ruhuyla birleştiren Moto Guzzi V85, birbirinden farklı karakterlere sahip yeni modellerle 2024 yılında yepyeni bir ürün gamına sahip oluyor. Yeni V85 Strada, orijinal V85 TT ve uzun yolculukların motosikleti V85 TT Travel; daha konforlu bir sürüş, daha ileri teknik özellikler ve Euro 5+ standartlarında daha gelişmiş bir motorla bir sonraki maceranız için yola çıkmaya hazır.

Macera motosikletleri arasında ikonik tarzı ve kışkırtıcı sürüş hissiyle benzersiz olan Moto Guzzi V85 TT tek bir bakışta duygularınızı ateşliyor. Selesine oturup Moto Guzzi’nin imzası haline gelmiş enine V motorun sesini duyduğunuzda da sıradan bir günübirlik sürüşün bile büyük bir hazza dönüşeceğini size hissettiriyor.

Yeni V85 ailesi sürüş zevkinizi bir sonraki seviyeye taşımayı vadediyor. Değişken valf zamanlaması gibi dokunuşlar, düşük devirlerdeki torku ve yeni Euro 5+ motorun güç çıkışını 7750 devirde 80 beygire yükseltiyor. Yeni vuruntu sensörleri ise ateşlemenin daha kontrollü olmasını sağlıyor.

Elektronik donanımlar da V85 TT’nin gelişen yönlerinden. 6 eksenli IMU sayesinde (V85 Strada’da aksesuar olarak sunulmaktadır) çalışan viraj ABS’si ile dönüşler artık çok daha güvenli. MGCT çekiş kontrolü, ABS ve Ride-by-Wire elektronik ivmelenme sistemleri tamamen kişiselleştirilebilen Road, Sport ve Rain sürüş modlarıyla kontrol edilebiliyor. V85 TT ve V85 TT Travel’da bulunan Off-Road modu, sürüşünüzü asfaltın ötesine taşırken V85 TT Travel’da standart, diğer modellerde aksesuar olarak karşımıza çıkan Custom modu, kendi sürüş modunuzu tasarlamanızı mümkün hale getiriyor.

V85’in 2024 yılı modellerinde bir diğer önemli gelişme de aerodinamik tasarımda. Yenilenen benzin deposu, elcikler ve 5 farklı pozisyonda kullanılabilen rüzgâr siperliğiyle V85 artık daha da konforlu ve stabil.

Yenilenen V85, farklı karakterlere sahip üç farklı modeliyle uzun yolculuklarınıza ruh katmaya geliyor.

V85 STRADA

Şehir ve Yol Odaklı

Sürüş keyfini ön plana çıkaran V85 Strada, motosikleti günlük hayatın bir parçası olarak gören ve uzun yola çıkmak için fırsatlar yaratanlar için tasarlandı. Hafifliği ve çevikliğiyle şehrin dar sokaklarında işinizi kolaylaştıracak V85 Strada, dağ yollarının kıvrımlı virajlarında da sürüş zevkinin doruklarına ulaşmanızı sağlayacak. Nero Isola siyah ve Grigio Brera gri renkleriyle minimal bir tasarımın zarafetini dinamik çizgilerle buluşturan V85 Strada, yol kullanımına uygun alüminyum döküm jantlarıyla ön plana çıkıyor.

V85 TT

Tüm Yol Koşulları İçin

V85 ruhunu daha da mücadeleci hale getiren V85 TT, her türlü yol koşulunda ilerlemenizi kolaylaştıracak özellikleriyle dikkat çekiyor. Tubeless lastiklerin kullanıldığı çapraz tel jantları, yenilenmiş elcik koruması ve alüminyum karter korumasıyla asfaltı arkanızda bırakıp doğanın derinliklerine daldığınızda dahi içiniz rahat olacak. Yeni V85 TT’nin sadece donanım ve teknik özellikleriyle değil tasarımıyla da çarpıcı olduğunu belirtelim. V85 TT’nin fark edilir kırmızı şasisini Rosso Fuji kırmızı ve Grigio Tambori Gri renk seçenekleriyle birleştirmeniz mümkün. Ayrıca ön yükleme ayarı yapılabilen arka amortisörün rengi de kırmızı.

V85 TT Travel

Maceraya Hazır

Ailenin büyük kâşifi V85 TT Travel tek başınıza ya da yol arkadaşınızla yapacağınız yolculuklarda ihtiyacınız olan her şeye sahip. Motosikletin tasarımıyla bütünlük halinde olan yan çantaları, elcik ısıtmaları yan saptırıcılarla tamamlanmış tur camıyla yeni V85 TT Travel yola çıkmanız için başlı başına bir neden olacak. Bronzo Deserto renkleriyle etkileyici bir görünüm sizi bekliyor.

Macera Dolu Sürüşler İçin Tasarlanmış Aksesuarlar

Yeni V85 ailesi, motosikletinizi kişisel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenizi sağlayan bir dizi aksesuara sahip. Arka çantayla tamamlanabilen Urban yan çantalar, üçlü alüminyum çanta seti, depo üstü çanta ve sosis çanta aksesuarlarıyla V85, farklı depolama seçenekleri sunuyor. Tüm bu aksesuarların Moto Guzzi tarafından Moto Guzzi kalitesiyle üretildiğinin ve V85’in karakterine mükemmel uyum sağladığının altını çizelim.

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü