500.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Mayıs ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Her zamankinden daha heyecan verici

V85 TT Travel’ın düşük ve orta hızlarda daha yüksek torka sahip Euro 5 uyumlu motoru, her zamankinden daha güçlü ve heyecan verici bir performans sunuyor. Beş farklı sürüş modu, sürücülerin nabzını yükseltirken, çarpıcı tubeless tekerlekler ve motosikletin her kıvrımını gösteren yeni grafikler yoldan geçenler üzerinde olağanüstü bir etki bırakıyor.

Elektronik Sistemler

Üç sürüş modu yeterli değilse, V85 TT şimdi iki tane daha var! 5 farklı sürüş modu, Ride-by-Wire gidon kontrolü aracılığıyla çekiş, ABS yönetimini her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Hız sabitleyici ve renkli TFT gösterge paneli standart olarak gelirken, ekstra aksesuar olan Moto Guzzi MIA mutlimedya platformu ile cep telefonunuzu motosikletinize sağlayabilirsiniz.

Motor

Sürücülerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir motoru değiştiremezsiniz! Bu nedenle motor elbette tipik Moto Guzzi hava soğutmalı enine 90° V çift silindirli, OHV dağıtımlı ve silindir başına iki supaplı motordur. Düşük ve orta hızlarda ekstra torka ve yenilenmiş bir elektronik motor kontrol sistemine sahiptir.

Tekerlekler

Tel jantlar artık tubeless lastikleri barındırıyor, yaysız ağırlığı yaklaşık 1,5 kg azaltıyor ve sürüş dinamiklerini bir üst seviyeye taşıyor.

Her yol koşulunda seninle

Şık, pratik ve ünlü Moto Guzzi stiliyle sportif V85 TT, günlük işe gidiş gelişlerde veya cesur maceralarda mükemmel bir arkadaştır. Her yol koşulunda V85 TT’nin konforu ve performansını hissedeceksiniz.

Uzun yolculuklar konforlu bir seyahate dönüşüyor

V85 TT TRAVEL, V85 TT model grubunun tüm teknik güncellemelerini içerir. Touring ön cam, artırılmış kapasiteli ve azaltılmış hacimli Urban serisi yan çantalar, LED yardımcı ışıklar, ayarlanabilir ısıtmalı elcikler gibi uzun bir yolculukta ihtiyaç duyacağınız tüm özelliklerle birlikte gelir. MIA multimedya platformu ekstra olarak mevcuttur.

Cesur maceralar için cesur renkler

Moto Guzzi V85 TT Travel, motosikletin kıvrımlarını ortaya çıkaran mat kaplamalı açık kahverengi Namib Kumu’nun rengi ile gelir. Yakıt deposu ve yan paneller ise koyu kırmızı detaylara sahiptir.

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü