500.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Haziran ayı yasal metni okumak için tıklayın.

İKONİK STİL

Minimalist stili ve kusursuz Moto Guzzi özgünlüğünü birleştiren ikonik enine V çift silindir, benzeri görülmemiş bir sürüş deneyimi sunarak ekstra bir güç ile geliyor. Rafine şasisi ve ergonomisi, olağanüstü yol tutuşu ve dengesi ile V7 STONE hem sürücü hem de yolcu için olağanüstü konfor sunuyor.

KARTALIN KALBİNE YOLCULUK

Yeni 850cc Euro 5 uyumlu motor, artan hacmi ve büyük egzoz manifoldunun yeni düzeniyle de dikkat çekiyor. Görünüm açısından geleneksel Moto Guzzi tarzını koruyan bu model, performans söz konusu olduğunda güvenilirlik ve sürüş keyfi açısından destansı bir değişim geçirdi.

GELECEK PARMAKLARINIZIN UCUNDA

Moto Guzzi V7 Stone, ünlü Mandello kartalının siluetini seçen DRL özellikli ön farla birlikte yeni tam LED aydınlatmaya sahip. Ayrıca sürücünün komutlarını bekleyen ve Moto Guzzi MIA platformu aracılığıyla akıllı telefonunuza bağlanabilen tamamen dijital tek dairesel gösterge kadranına sahiptir.

KALICI TASARIM

V7 Stone, yeni görünümlü bir logo ile süslenmiş, yenilenmiş yan paneller, siyah egzozlar ve motosiklete daha zarif bir görünüm veren alüminyum jantlar ile bakışları üzerine çekiyor.

GALERİ


TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü