Moto Guzzi Tecrübesini Birlikte Yaşadık!

İtalya’nın 100 yılı aşan motosiklet efsanesi Moto Guzzi ile harika bir gün geçirdik! 7 Ekim’de Autrodrom’da düzenlediğimiz “Moto Guzzi Experience Day” katılımcılara unutamayacakları bir motosiklet tecrübesi yaşattı. Başkalarının anlattığı Moto Guzzi hissini, katılımcılar bizzat yaşadı!

Efsane

Motosiklet tarihinin en köklü markalarından Moto Guzzi, üç İtalyan motosiklet tutkunun hayalleriyle 1921'de doğdu. Bir yüzyıldan fazladır motosiklet dünyasında İtalyan mühendisliğinin meşalesini taşıyan Moto Guzzi, sadece bir motosiklet markası değil, motosiklet kültürü içinde bir ikon. Moto Guzzi ile her sürüş, farklı bir hikâyenin başlangıcı.

Etkinlik Günü

Sizin için Moto Guzzi modellerini test ederek yakından tanıyabileceğiniz harika bir gün tasarladık.

  • Etkinliğimiz Autodrom’da gerçekleşecek.
  • Deneyimlemek istediğiniz Moto Guzzi’leri trafiğe kapalı ve açık alanlarda test etme şansınız olacak.
  • Moto Guzzi modellerinin tüm özelliklerini test edebilmeniz için tasarlanmış trafiğe açık parkurda, rehberler eşliğinde yaklaşık 30 dakikalık bir sürüş yapabileceksiniz.
  • Etkinlik boyunca ikramlarımız olacak.
  • Acil durumlar için gerekli olan önemler etkinlik boyunca hazır olacak.

Etkinlik Partneri:
Galata Motor Sporları Kulübü

Moto Guzzi Experience Day, bir kadın yarışçının kurduğu ilk motosiklet yarış kulübü olan Galata Motor Sporları Kulübü’nün uzman kadrosunun rehberliği ve organizasyonunda gerçekleşti.

Pınar Altuğ Tüfekçioğlu

Etkinlik Organizatörü
IG: rider.mum

Koray Kehya

2021 Türkiye Supermoto Şampiyonu - Etkinlik Rehberi
IG: koraykehya

Bir Sonraki Etkinliğimizde Bizimle Olun

Moto Guzzi Experience Day’i kaçırdıysanız, üzülmeyin. Etkinliklerimiz devam edecek. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin, etkinliklerimizi kaçırmayın.

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü