Moto Guzzi Ruhunu Birlikte Yaşadık

18 Mayıs'ta Autodrom'da gerçekleştirdiğimiz "Moto Guzzi Experience Day"de, motosiklet tutkusuyla dolu Moto Guzzi dünyasını birlikte keşfettik. Bu özel günde katılımcılarımız Moto Guzzi modellerini test ettiler ve efsanenin ruhunu yaşadılar. Moto Guzzi Experience Day’de harika bir gün geçirdik!

Moto Guzzi: Avrupa’nın En Köklü Motosiklet Markası

Üretimini 1921 yılından bu yana İtalya’nın kuzeyindeki Como Gölü kenarında bulunan Mandello del Lario’da yapan Moto Guzzi, Avrupa’nın en uzun süredir üretimde olan motosiklet markası. Zamansız bir görünümü modern teknolojilerle buluşturan Moto Guzzi hem tasarımda hem de mühendislikte tam bir İtalyan.

Stelvio

Adını İtalyan Alpleri’ndeki meşhur Stelvio Geçidi’nden alan Moto Guzzi Stelvio yenilenmiş tasarımı ve motor bloğuyla tekrar yollarda. 1042 cc hacme sahip su soğutmalı enine yerleştirilmiş 90° V-Twin motoruyla Moto Guzzi Stelvio, adına yakışır bir sürüş hazzı vadediyor.

V 100 Mandello S

Uzun yolda hem konfor hem de sportif performans sunan V 100 Mandello S; yenilenmiş su soğutmalı motor bloğu, elektronik süspansiyonları ve gelişmiş elektronik donanımlarıyla dikkat çekiyor. Hızlandıkça açılan kanatları sayesinde iyileşen aerodinamik tasarımı da Mandello S’in öne çıkan özelliklerinden.

V 100 Mandello Aviazione Navale

Moto Guzzi’nin köklerine bir saygı duruşu olan V 100 Aviazione Navale, F-35B savaş uçaklarından ilham alınarak tasarlandı. Sadece 1913 adet üretilen bu özel model sadece görünümde değil, donanımlarıyla da farklılaşıyor.

V 85 TT

Şaft aktarma ve tubeless lastikler kullanan tel jantlar gibi üst sınıf macera motosikletlerinde görmeye alıştığımız donanımları orta segment macera motosikletleri dünyasına getiren V 85 TT, bir Moto Guzzi imzası olan enine yerleştirilmiş V Twin motoruyla bambaşka bir sürüş hissine sahip.

V 85 TT Guardia D’Onore

Moto Guzzi’nin İtalyan Başkanlık korumaları olan Reggimento Corazzieri ile 1946 yılından bu yana süren işbirliğinin onuruna ortaya çıkan bu model sadece 1946 adet üretildi. İtalyan tasarımının ve mühendisliğinin mükemmelliğini temsil eden bu özel model, sıradan motosikletlerle yetinemeyenler için.

V7 Stone

Motosikletlerin altın zamanlarının tasarım prensiplerini günümüz teknolojileriyle buluşturan V7 Stone, Moto Guzzi imzası enine yerleştirilmiş V Twin motoruyla bambaşka bir sürüş deneyimi sunuyor. V7 Stone; sadece sürüşlerde değil, park halindeyken de sizi etkileyecek nadir motosikletlerden.

Etkinlik Günü

Sizin için Moto Guzzi modellerini test ederek yakından tanıyabileceğiniz harika bir gün tasarladık.

  • Etkinliğimiz Autodrom’da gerçekleşecek.
  • Deneyimlemek istediğiniz Moto Guzzi’leri trafiğe kapalı ve açık alanlarda test etme şansınız olacak.
  • Moto Guzzi modellerinin tüm özelliklerini test edebilmeniz için tasarlanmış trafiğe açık parkurda, rehberler eşliğinde yaklaşık 30 dakikalık bir sürüş yapabileceksiniz.
  • Etkinlik boyunca ikramlarımız olacak.
  • Acil durumlar için gerekli olan önemler etkinlik boyunca hazır olacak.

Etkinlik Partneri:
Galata Motor Sporları Kulübü

Moto Guzzi Experience Day, bir kadın yarışçının kurduğu ilk motosiklet yarış kulübü olan Galata Motor Sporları Kulübü’nün uzman kadrosunun rehberliği ve organizasyonuyla gerçekleşti.

Pınar Altuğ Tüfekçioğlu

Etkinlik Organizatörü
IG: rider.mum

Koray Kehya

2021 Türkiye Supermoto Şampiyonu - Etkinlik Rehberi
IG: koraykehya

Etkinliklerimizden Haberdar Olun

Moto Guzzi Experience Day’i kaçırdıysanız, sorun değil. Sosyal medya hesaplarımızı takip edin, yıl boyunca düzenlediğimiz etkinliklerden haberdar olun.

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü