500.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 12 taksit!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Temmuz ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Yenilikle Mirasın Mükemmel Bileşimi

Modern zamanların ikonik motosikleti V7 Stone Special Edition, zamansız bir zarafeti modern teknolojilerle birleştiriyor. Minimalist fakat fark edilir çizgileriyle 853cc hacmindeki güçlü motorunun bileşimi, V7 Stone Special Edition’ı heyecanın en saf halini yaşayacağınız bir motosiklet haline getiriyor.

Cesur ve Güzel

V7 Stone Special Edition, mat bir renk paletine sahip. Ancak benzin deposundaki kırmızı şeritlerle çevrelenmiş parlak siyah geçişler, motosikletin görünümüne farklı bir hava katıyor. Agresif bir görünüm ortaya çıkarmak için kullanılmış kırmızı detaylar, amortisör yaylarında ve sele dikişlerinde de görülüyor. Ayrıca gidon yükselticide de “Special Edition” armasını görmek mümkün.

Benzersiz Detaylar

Gidon ucu aynaları, V7 Stone Special Edition’ın daha gösterişli hatlara sahip olmasını sağlıyor. Siyah eloksallı yekpare alüminyum yakıt deposu kapağı ve gaz kelebeği koruyucuları da V7 Stone Special Edition’ın agresif fakat elegan görünümünü tamamlıyor.

Saf Güç

V7 Stone Special Edition, sadece iyi bir görüntüyü değil, yüksek performansı da talep edenler için tasarlandı. Arrow egzozuyla doygun bir ses üreten 853cc hacmindeki motor, 66.5 beygir güce 75Nm torka sahip.

GALERİ


V7’in DİĞER VERSİYONLARINI KEŞFET

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü