500.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Haziran ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Özgürlüğün Renkleri

Retro modern tasarımıyla oldukça dikkat çekici olan V85 TT, “Evocative” renk seçenekleriyle daha da dikkat çekici hale geliyor. Hardal sarısı Giallo Mojave renk seçeneği V85 TT’nin çarpıcı bir görünüme kavuşmasını sağlarken gök mavisi Blu Uyuni renkleri, V85 TT’nin hatlarının daha belirgin hale getiriyor.

Yol Biter, Gerçek Macera Başlar

V85 TT Evocative, sadece asfaltta değil, toprak yollarda da ilerlemenizi sağlayacak yeteneklere sahip. Çok yönlü Michelin Anakee Adventure lastikleri ve off-road sürüş moduyla V85 TT Evocative yol dışında da maceraya hazır.

Karakter Sahibi Bir Motor

Moto Guzzi tarihinin bir parçası haline gelen enine V twin motor, V85 TT Evocative’i benzerlerinden ayıran en önemli özelliği. 76 beygir güç ve 85Nm tork üreten bu canavar, tek başına bile V85 TT Evocative’i tercih etmeniz için yeterli bir neden.

Görünümün Ötesinde

V85 TT Evocative ile yolda bütün bakışları üzerinize çekeceğiniz kesin. Ancak bu, sadece iyi görünümlü bir motosiklete sahip olacağınız anlamına gelmiyor. V85 TT, dikkat çekici bir estetikle fonksiyonaliteyi mükemmel bir şekilde birleştiriyor. Bir uzun yol sürücünün aradığı tüm konfor, V85 TT’de.

GALERİ


V85 TT’nin DİĞER VERSİYONLARINI KEŞFET

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü