500.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Haziran ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Görevi: Başka Yerde Bulamayacağınız Bir Heyecan Yaşatmak

1946'dan beri, İtalyan başkanlık konvoylarına eşlik eden muhafız birliği Reggimento Corazzieri, Moto Guzzi tarafından sağlanan motosikletleri kullanıyor. Moto Guzzi V85 TT Guardia d'Onore, bu 75 yıllık sadakat, prestij ve ortaklığa bir övgü niteliğindedir. Bu ortaklık şerefine Reggimento Corazzieri’nin kuruluş yılına gönderme yaparak sadece 1946 adet üretilen bu özel model, farklı bir görünüme ve ekstra aksesuarlara sahip. İtalyan mühendisliğinin bir temsili olan Moto Guzzi V85 TT Guardia d'Onore ile en kısa yolculuk bile her zaman hatırlanacak bir maceraya dönüşecek.

Sadece 1946 Adet

Moto Guzzi V85 TT Guardia d'Onore, sadece 1946 adet üretildi. Bunun nedeni Moto Guzzi ile Reggimento Corazzieri arasındaki iş birliğinin 1946 yılında başlamasıydı. Üretilen her motosikletin gidon yükseltmesine motosikletin numarası işlendi.

Zarafet

Moto Guzzi V85 TT Guardia d'Onore, ön çamurluk, yakıt deposu, yan paneller ve ön camdaki zarif siyah dış görünüm ve beyaz grafik kombinasyonuyla dikkat çekiyor. Bu, 75 yıldır başkanlık korumalarına güçlü ve cesur bir imaj sağlayan bu görünüm, artık sizin.

İncelikle Düşünülmüş Detaylar

V85 TT Guardia d'Onore standart donanımında, orta sehpa, motor korumaları, tur camı ve ek LED sis farı bulunmakta. Ayrıca aksesuar olarak orijinal yan çantalar satın almanız da mümkün. Her V85 TT Guardia d'Onore sahibi, Moto Guzzi'nin yüzüncü yıl dönümünü kutlamak için 2021'de İtalyan hükümeti tarafından basılan, posta damgalı koleksiyoncu pulunu içeren özel bir klasör alacak.

GALERİ


V85 TT’nin DİĞER VERSİYONLARINI KEŞFET

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü