500.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 12 taksit!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Temmuz ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Sınırlı Sayıda, Özel Bir Motosiklet

Yalnızca 1913 adet olarak sunulan bu model, kurucuları Carlo Guzzi, Giorgio Parodi ve Giovanni Ravelli'nin ait olduğu kuvvet olan İtalyan Askeri Deniz Kuvvetleri'nin hava bölümünün kurulduğu yıla bir saygı duruşu niteliğindedir.

Moto Guzzi Geçmişine Bir Saygı Duruşu

Tasarımında F-35B savaş uçaklarından ilham alınan V100 Mandello Aviazione Navale, Moto Guzzi’nin geçmişine bir saygı duruşu niteliğinde. Moto Guzzi’nin geçmişine yapılan atfı, V100 Mandello Aviazione Navale’nin renk ve grafiklerindeki tasarım detaylarında görmek mümkün. V100 Mandello Aviazione Navale, Moto Guzzi’nin geleceğine bir kapı açarken, geçmişine de saygı duruşunda bulunuyor.

Farklı Bir Sürüş Deneyimi

Sürüş hızı ve moduna göre pozisyonu otomatik olarak ayarlanan rüzgâr deflektörleriyle V100 Mandello Aviazione Navale, adaptif aerodinamik özellikleriyle ön plana çıkıyor. Uzun yolda sportif bir sürüş deneyimini konfor içinde yaşamak isteyenler için V100 Mandello Aviazione Navale, ideal bir seçim.

Yorulmak Yok

V100 Mandello Aviazione Navale, üstün sürüş ergonomisi ile konforlu yolculuklar sunuyor. Sportif bir sürüşü destekleyen peg pozisyonu, dizlerdeki baskıyı da azaltıyor. V100 Mandello Aviazione Navale, lastik basınç sensörleriyle de yolculuğunuzun sorunsuz olmasını sağlıyor.

Üstün Performans

V100 Mandello Aviazione Navale’nin yenilenmiş enine V motoru, Moto Guzzi karakterini yansıtırken 115 beygir güç ve 105Nm tork üretiyor. Sportif karakteriyle eğlenceli bir sürüş sunan bu motor, yumuşak vites geçişlerine de izin veriyor. Hız sabitleyici özelliği ise, açık yolda sürüş konforunu artırıyor.

GALERİ


V100’ÜN DİĞER VERSİYONLARINI KEŞFET

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü