500.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Haziran ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Duygularınızı Harekete Geçirecek

Zamansız bir görünümün yenilikçi ve agresif çizgilerle yorumlandığı V9 Bobber, karşı konulamaz karakteriyle diğerlerinden ayrılıyor. Saf İtalyan tutkusuyla tasarlanan, yüksek kaliteli malzemeler ve üst seviyede bir işçilikle üretilen bu motosiklet; Moto Guzzi’nin ruhunu yola yansıtıyor.

V9 Bobber; sadece yolları değil, motosikletleri de sevenler için tasarlandı.

Mükemmel Tasarım, Mükemmel İşçilik

V9 Bobber’ın sade tasarımı sizi yanıltmasın. Bu tasarımın ardında Mandello tasarım ekibinin yüksek standartları var. V9 Bobber’ın bu görünüme sahip olması için tüm detaylara dikkat edildi. Sadece en iyi malzemeler kullanıldı. Motosikletin tamamen mat siyah görünümü gidon, 16” jantlar, egzoz, çamurluklar ve yan panellerle tamamlandı.

Sizin Sürüş Tarzınıza Göre

Sadece 785 milimetre yerden yükseklik ve 210 kilogram kuru ağırlık V9 Bobber’ın benzersiz bir sürüş deneyimi sunmasını sağlıyor. Özenle tasarlanmış detaylar sayesinde hem şehrin sokaklarında hem de kıvrımlı yollarda V9 Bobber, adeta bir kartal gibi süzülüyor.

Led Aydınlatmalar

V9 Bobber, sportif görünümünü tam LED aydınlatmalarla güçlendiriyor. Ön tarafta Moto Guzzi kartalının dış hatlarına sahip far ile agresif fakat zarif bir görünüm kazanıyor. Birçok bilginin bulunduğu dijital gösterge paneli ise V9 Bobber’ın klasik görünümün modern teknolojilerle bileşiminin bir yansıması.

GALERİ


V9’UN DİĞER VERSİYONLARINI KEŞFET

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü