500.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Haziran ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Saf Sürüş Keyfi

Klasik bir tasarım anlayışının modern teknolojilerle kusursuz bir şekilde birleştiği V9, sürüş keyfinden ödün vermeden dikkat çekici olmak isteyenler için. Üstün Moto Guzzi işçiliğiyle en ince detayına kadar özenle tasarlanmış ve üretilmiş V9, 65 beygir güç üreten 853cc hacmindeki V motoruyla ayrıcalıklı bir sürüş tecrübesini yaşamanızı sağlayacak.

Moto Guzzi MIA

Ekstra aksesuar olan Moto Guzzi MIA multimedia sistemi sayesinde telefonunuzu motosikletinize bağlayarak, telefonunuzun birçok fonksiyonunu gidondan elinizi çekmeden kolaylıkla kullanabilirsiniz.

İnovasyon

ABS ve ayarlanabilir çekiş kontrolü gibi özellikler sayesinde V9 çok daha güvenli. LED aydınlatmalar ise motosikletin daha çekici bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.

Motor

853 cc hacmindeki motor 65 beygir güç üretiyor. Geliştirilmiş şasi tasarımıyla birlikte V9’un daha canlı bir sürüş karakterine sahip olmasını sağlayan bu motor, Moto Guzzi genlerini sonuna kadar taşıyor.

Ruhu Sportif, Görünümü Elegan

Moto Guzzi V9, agresif hatlara sahip sportif bir görünümün de zarif olabileceğini kanıtlıyor. Klasik spor motosikletlerin izlerini taşıyan V9, yollarda gözlerin size çevrilmesini sağlayacak.

Klasik Tarz, Yenilikçi Performans

853 cc hacmindeki motor 6.800 devirde 65 beygir güç üretiyor. Silindir başına iki valfi olan bu 90° enine V-twin motor, Moto Guzzi karakterini taşıyor.

Kontrolü ele alın

Klasik bir görünüm için modern teknolojilerden vazgeçmek zorunda değilsiniz. V9’un hem güvenlik hem de sürüş konforunu artıran teknolojik özellikleri ile hem şehirde hem de uzun yolda rahat bir yolculuk sizi bekliyor.

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü