500.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Haziran ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Tüm Bakışlar Üstünüzde. Her Zaman.

V9 Roamer, zamansız tasarımı ve yenilenmiş çift silindirli 853 cc motoruyla tarihte yer edinmeye geliyor. Üst düzey işçiliğiyle klasik stili bir üst seviyeye taşıyan V9 Roamer, sizi kendine aşık edecek. Siz yoldayken, yoldan geçenlerin bakışları da her zaman üstünüzde olacak.

V9 Roamer sadece görünümüyle değil, teknolojisiyle de dikkat çekici. Çift kanallı ABS ve Moto Guzzi Traction Control gibi özellikleri her seviyeden motosiklet sürücüsü için motosiklet kullanmayı daha eğlenceli hale getiriyor.

Sade Ama Basit Değil

Moto Guzzi’nin benzersiz tasarım geleneği, V9 Roamer’ın kendine has bir karaktere sahip olmasını sağlıyor. Sofistike fakat yine de sade olan bu görünüm, siz yoldan geçerken tüm bakışların sizde olmasını sağlayacak.

Bir Kartalın Tüyü Kadar Hafif

V9 Roamer’ın ağırlığı daha iyi bir sürüş deneyimi için minimum düzeyde tutuldu. 853 cc’lik yenilenmiş motor ve sürüş ergonomisinin ön plana çıktığı tasarım sayesinde her fırsatta yolda olmak isteyeceksiniz.

Çok işlevli gösterge paneli

V9 Roamer’ın çok işlevli gösterge paneli, motosikletin tarzını da özetliyor. Klasik bir tarzı teknolojiyle birleştiren bu gösterge panelinde analog hız göstergesi, kilometre sayacı, seyahat süresi, yakıt tüketimi, dış sıcaklık, ortalama hız, sürücü tarafından ayarlanabilir minimum ve maksimum devirler ve çok daha fazlası bulunuyor.

GALERİ


V9’UN DİĞER VERSİYONLARINI KEŞFET

TEKLİF ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü